П’ять країн Північної Європи підтримали гарантії безпеки від G7

Лідери країн Північної Європи пообіцяли надавати Україні сучасну військову техніку та підтримувати ініціативи щодо вишколу українських військових.

Декларацію щодо гарантій безпеки для України, яку в середу, 12 липня, оголосили лідери “Великої сімки” підтримали Швеція, Данія, Ісландія, Норвегія та Фінляндія.

Про це йдеться у спільній заяві країн Північної Європи.

Як і “Велика сімка”, лідери п’яти згаданих країн взяли на себе зобов’язання “підтримувати Україну стільки, скільки потрібно”. 

“Разом із партнерами ми маємо намір спиратися на рамки зобов'язань та домовленостей – з урахуванням широкого спектру потреб”, – йдеться у заяві.

Лідери країн Північної Європи пообіцяли надавати Україні сучасну військову техніку та підтримувати ініціативи щодо вишколу українських військових. Метою цієї підтримки є забезпечення довгострокової безпеки, стримання російської агресії та зміцнення економічної стабільність та стійкості нашої країни.

“Ми зобов'язуємося підтримувати Україну у процесі захисту її суверенітету та територіальної цілісності, відновлення економіки, захисту громадян та просування програми реформ, а також у процесі її інтеграції до Євроатлантичної спільноти”, – наголошується в заяві.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський на Раді Україна-НАТО закликав лідерів країн-учасників Північноатлантичного Альянсу приєднатися до пакету гарантій безпеки для нашої держави.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *