Перемовини Шойгу із Кан Сун Намом сьогодні: про що домовилися РФ та Північна Корея – ТСН, новини 1+1

За словами Шойгу, від перших хвилин перебування у Північній Кореї він "відчув турботу й увагу" диктаторської держави.

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу провів переговори з північнокорейським колегою Кан Сун Намом під час візиту до тоталітарної КНДР.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

Шойгу подякув Пхеньяну за запрошення до столиці “дружньої країни”. За його словами, від перших хвилин він “відчув турботу й увагу” диктаторської держави.

“Радий зустрічі та знайомству з вами. З вдячністю скористався вашим запрошенням відвідати Пхеньян – столицю дружньої держави. Вдячний корейським друзям за запропоновану насичену програму. Від перших хвилин відчув вашу турботу й вашу увагу. Можливо не тільки активно попрацювати, а й дізнатися багато цікавого про КНДР, вашу культуру, традиції та пам'ятки”, – заявив міністр.

Також російський міністр Шойгу висловив сподівання, що переговори сприятимуть зміцненню взаємодії із Північною Кореєю у сфері оборони.

Нагадаємо, ввечері 25 липня міністр оборони РФ Сергій Шойгу прибув із військовою делегацією до диктаторської країни Північної Кореї (КНДР). У нього заплановані переговори з міністром оборони КНДР генералом армії Кан Сун Намом.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *