Патріарх Кирило розпочав “Всеросійський молебень про перемогу” над Україною

Також він благословив російських десантників, які їдуть вбивати українців.

Патріарх РПЦ Кирило знову підтримав російських загарбників. Цього разу він благословляв десантників, які вирушають на фронт вбивати українців.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

Після служби на Поклонній горі у Москві патріарх РПЦ благословив окупантів і роздав їм за іконкою, назвавши загарбників “захисниками батьківщини”.

“Візьміть із собою туди, куди ви поїдете, ці іконочки, і нехай береже вас спаситель від всякого зла. Брати, ви вирушаєте зараз у те місце, де особливо важливо бути, щоб захистити батьківщину. Я хотів би, щоб ви саме про це думали і за це боролися. Йдеться зараз не про вирішення якихось місцевих політичних завдань, не про якісь геополітичні баланси, а про найголовніше – захист батьківщини. Бажаю вам усім мужності, сили, мудрості..”, – сказав Кирило.

Також патріарх РПЦ заявив про початок акції “Всеросійський молебень про перемогу”. Акція проходитиме від травня до вересня 2023 року. За цей час ковчег із часткою мощей святого Георгія провезуть по всій Росії. Зазначається, що віряни РПЦ отримають змогу “помолитися за успішне завершення “СВО”.

Крім того, Кирило знову підтримав “культ перемоги”, що розповсюджується російськими пропагандистами, і розповів росіянам викривлену історію подій Другої світової. Зокрема, Кирило заявив, що 1945 року СРСР переміг не лише Німеччину, а “всю Європою, яка була під п'ятою Німеччини”.

На думку церковного пропагандиста, “ворог знову озброюється на Русь святу”.

“Сьогодні Русь (очевидно, так Кирило називає РФ. – Ред.) стала могутньою, непереможною у військовому відношенні державою, але є й сьогодні за кордонами ті, хто мріє силою опанувати нашу країну. Віримо, що цього ніколи не станеться, бо з нами Бог. І Бог буде з нами доки ми будемо… залучати силу Божу, в тому числі і для огородження країни від супостатів”, — підсумував глава Московського патрирхату.

Зазначимо, що глава РПЦ патріарх Кирило регулярно підтримує окупантів, які їдуть вбивати українців або вже повернулися з війни. Раніше він заявив, що російські мобілізовані, які загинули в Україні, потраплять до раю.

За словами соціолога Ігоря Ейдмана, РПЦ співпрацює з військовим керівництвом Росії, виконуючи роль “Соловйових” та “Кисельових”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *