Пастор заморив голодом десятки жінок та дітей, які бажали зустрічі з Ісусом

Влада вважає, що більшість загиблих — діти, оскільки ймовірність їхньої смерті від голоду вища.

Кенійська поліція ексгумувала 21 тіло поблизу прибережного міста Малінді, розслідуючи справу проповідника, який закликав своїх послідовників голодувати до смерті.

Про це пише CNN.

Проповідник Пол Маккензі Нтенге наразі перебуває під вартою та очікує суду. Поліція заарештувала його 15 квітня після того, як виявила тіла чотирьох людей, які, ймовірно заморили себе голодом. Він, нібито, сказав послідовникам поморити себе голодом, щоб “зустрітися з Ісусом”.

Повідомляється, що перж ніж наказувати людям постити, він хрестив їх у ставках.

Серед жертв, за даними поліції, є діти. Робота поліції ускладнюється тим, що багато послідовників Маккензі відмовляються співпрацювати з представниками влади та ховаються від них.

Пол Маккензі був лідером християнської секти Good News International Church, в якій перебували багато місцевих жителів. Як з'ясували слідчі, духовний лідер переконав своїх адептів, які бажали зустрічі з Ісусом, що цього можна досягти, померши з голоду.

Раніше стало відомо, що Пола Маккензі звинувачують у смерті чотирьох віруючих, яким він наказав постити, щоб зустрітися з Ісусом. Ще 11 людей були врятовані та доставлені до лікарні, але деякі з них відмовилися від їжі та ліків, заявивши, що вони сповнені рішучості зустріти свою долю.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *