ПАРЄ визнала Росію диктатурою – ТСН, новини 1+1

За ухвалення резолюції проголосували 43 євродепутати.

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) сьогодні, 13 жовтня, визнала Росію диктатурою. Також Асамблея закликала всі держави Ради Європи не визнавати легітимність президента Володимира Путіна після завершення його чинного терміну.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Вітаю потужну резолюцію ПАРЄ, яка визнає Росію диктатурою. Понад 20 років одноосібного неконституційного правління призводять до злочинів усередині та за межами країни. ПАРЄ також закликала всі держави Ради Європи визнати Путіна нелегітимним після завершення нинішнього терміну”, — йдеться в дописі очільника МЗС України.

Також ПАРЄ зробила низку важливих заяв, зокрема про процес внесення змін до конституції РФ, який дозволяв Путіну залишатися при владі до 2036 року. Асамблея визнала, що переважна влада президента Росії та відсутність системи стримуваньі противаг перетворили країну на де-факто диктатуру.

За ухвалення резолюції проголосували 43 євродепутати.

Нагадаємо, у вівторок, 3 жовтня, парламент Вірменії ратифікував Римський статут, який зобов'язує виконувати рішення Міжнародного кримінального суду, зокрема щодо арешту російського президента Володимира Путіна.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *