Пєсков зацілував руки Пугачовій: у Симоньян істерика – погрожує залишити Росію

Кремлівська пропагандистка Симоньян привселюдно накинулася на Пугачову, назвавши співачку "шушерою".

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян влаштувала істерику через приїзд Алли Пугачової до РФ і теплу зустріч «Примадонни» зі спікером Путіна Дмитром Пєсковим.

Слова пропагандистки цитують російські пропагандистські ЗМІ.

Симоньян заявила, що не стерпить, якщо Пугачову «приймуть назад». Вона виставила абсурдний ультиматум, що залишить Росію, якщо співачці, яка засудила агресію РФ, і далі публічно виявлятимуть знаки поваги.

«Якщо цій шушері буде дозволено повернутися і як і раніше влаштовувати тут той балаган, які вона влаштовувала багато років, я піду. Безумовно. Це буде образа, яку я не зможу знести. Знаю багатьох людей, які зроблять так само», — заявила пропагандистка .

Як відомо, з початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну Алла Пугачова разом із чоловіком Максимом Галкіним та їхніми 9-річними дітьми поїхали до Ізраїлю.

Минулого тижня Алла Пугачова приїхала до Москви, щоб провести в останній шлях свого друга, модельєра Валентина Юдашкіна. На похороні Юдашкіна прессекретар російського диктатора Путіна Дмитро Пєсков зацілував руки Пугачової, чим здивував росіян.

Через це російський пропагандист Володимир Соловйов влаштував чергову істерику.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *