Один з чоловіків, який допомагав затримати терориста у Лондоні, сидів у в’язниці за вбивство дівчини

Родина загиблої не вважає його героєм.

Один з чоловіків, який серед інших сміливців кинувся затримувати терориста біля Лондонського мосту у п'ятницю, виявився засудженим за вбивство.

Про це повідомляє The Washington Post.

42-річний Джеймс Форд відвідував той самий захід з реабілітації в'язнів, де перебував нападник Усман Хан, і де почалася різанина. Він побачив, як розгортається напад і кинувся затримувати терориста. Форд також допомагав пораненій ножем жінці.

Втім, для родини 21-річної Аманди Чемпіон Джеймс Форд не є героєм. 2003-го року він задушив дівчину з інвалідністю, а потім перерізав їй горло. Тіло загиблої знайшли через три тижні після зникнення поряд з її домом у Кенті.

2004-року Форд отримав довічне ув'язнення за це вбивство, суддя рекомендував, щоб він провів щонайменше 15 років за гратами. У той час поліція Кента заявила, що дії Форда були «безмотивним та безглуздим злочином» і назвала його «дуже небезпечною людиною».

Цього року Форд отримав право на помилування та відбував останні дні ув'язнення у колонії-поселенні. Його звільнили на день для того, щоб він міг відвідати захід з реабілітації ув'язнених, де і почалася різанина.

«Він не герой. Він убив дівчину-інваліда. Він абсолютно не герой», — сказала тітка Аманди, Анжела Кокс. «Мені все одно, що він сьогодні зробив, він вбивця. Він не герой, і ніколи ним не буде».

Нагадаємо, напад біля Лондонського мосту стався у п'ятницю, 29 листопада. Озброєний чоловік із муляжем вибухівки на тілі поранив кількох людей, самого нападника застрелила поліція. Загинули двоє людей, ще троє отримали поранення. Терористичне угруповування «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність.

Відео

Теракт в Лондоні: поліція оприлюднила нові подробиці

Напередодні чоловік вдерся в приміщення на Лондонському мосту і ножем убив двох перехожих, щонайменше трьох поранив. Нападником виявився 28-річний Усман Хан. Його раніше вже судили за тероризм, але торік вийшов із тюрми умовно-достроково. Поліція, яка прибула на місце нападу за чотири хвилини, ліквідувала нападника.  

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *