Новини світу — Негода вирує у Європі: через снігопади знеструмлені міста, заблоковані траси, скасовані авіарейси

Вже є перші жертви снігів

Синоптики одразу кільком європейським країнам прогнозують сильні снігопади до кінця тижня, йдеться в ТСН.12.00.

Негода у Франції стала смертельною. У департаменті Ізер на 63-річного чоловіка, який чистив  сніг на дорозі, упало дерево. Він помер на місці.

А на південному сході країни без світла залишились понад 200 тисяч будинків, бо лінії електропередач не витримують важкості мокрого снігу і обриваються. Автомобілі ледь рухаються трасами, з перебоями працює залізниця. Синоптики сподіваються, що сьогодні негода почне вщухати.

Відео

У Франції на 63-річного чоловіка, який чистив на дорозі сніг, упало дерево

Він помер на місці. Також через негоду без світла залишились понад 200 тисяч будинків. Лінії електропередач не витримують такої кількості мокрого снігу та просто обриваються. Автомобілі ледь рухаються трасами, з перебоями працює залізниця. Вантажівки зупиняються на узбіччях, бо просто не в змозі їхати заметеними дорогами.    

На півдні Австрії за добу насипало майже метр снігу.  Спецтехніка тут не припиняє роботи — чистять дороги, аби водії на застрягали у заметах. Мокрий сніг налипає на дерева і рятувальникам доводиться збивати його, аби вікові ялинки не попадали під вагою білих кучугур.  Втім, колапсу уникнути не вдалося. У регіоні Верхня Штирія дерева, які повалились на трасу, заблокували місцеву лікарню. «Сніг зараз дуже липкий. Він вкрив усі верхівки дерев, і якщо здійметься вітер, ялинки знову попадають на дорогу. Це дуже небезпечно», — каже місцевий лісник.

Допоки комунальники розгрібають замети, любителі зимового спорту радіють, адже лижний сезон в Альпах розпочався завчасно.

Відео

Хуртовини вирують у Європі: негода накоїла збитків у кількох країнах

Знеструмлені міста, заблоковані траси, скасовані авіарейси — негода вирує у Європі. Хуртовини не вщухають у Австрії, Іспанії, Польщі і Франції. Синоптики кажуть, що сніжитиме щонайменше до кінця тижня. Більше – дивіться в сюжеті.    

У Польщі зимова казка перетворилась на снігову пастку для водіїв. Там через хуртовину стався транспортний колапс, дороги замело і машини ледве рухаються, а люди відкопують власні будинки.

А ось на півночі Іспанії жителі тішаться зимовим пейзажам. Зупиняються, аби зробити кілька світлин та насолодитись мальовничими краєвидами. Автівки змінили на лижі. Кажуть — вже зачекались снігу. Тож тепер у країні панує різдвяний настрій.

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *