Новини світу: Естонія видворила з країни російських пропагандистів - що вони планували за матеріал » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » Новини світу: Естонія видворила з країни російських пропагандистів — що вони планували за матеріал

Новини світу: Естонія видворила з країни російських пропагандистів — що вони планували за матеріал

Російських журналістів із "Известий" вислали з Естонії. Місцева влада пояснює рішення тим, що вони використовували туристичні шенгенські візи для прикриття пропагандистської діяльності.

Зокрема, кремлівські пропагандисти збиралися підготувати матеріали про обмеження видавання віз громадянам Росії та позбавлення танка Т-34 статусу пам'ятника.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Після цього задуму росіян Естонія не пускатиме на свою територію й інших громадян країни-агресорки з виданими нею чинними шенгенськими візами. Виняток зроблять для кількох категорій людей, наприклад, дипломатичних працівників. Утім, під заборону точно потраплять туристи.

Ідея зупинити видавання віз росіянам — має нині підтримку кількох держав. Так, Чехія планує просити про це на рівні усього ЄС під час неформальної зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу вже наприкінці серпня. У чеському МЗС зазначили, що повне припинення видачі шенгенських віз росіянам усіма державами-членами ЄС може стати ще однією і дуже ефективною санкцією.

«Кореспондент Ксенія Солдатова та оператор Дмитро Тимофєєв їхали поїздом з Нарви до Таллінна. У вагоні до них підійшли поліцейські, зняли з поїзда та відвезли до відділу поліції», — повідомляє видання.

У редакції відреагували на інцидент і заявили, що Солдатова та Тимофєєв відвідували країну як туристи. Але під час візиту журналісти вирішили «підготувати матеріали про обмеження видачі віз росіянам та позбавлення танка Т-34 статусу пам'ятника».

Нагадаємо, український гуморист, зірка «Кварталу 95» Юрій Великий показав пародію на пропагандиста Володимира Соловйова.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*