Новини світу – До Віфлеєму, де народився Ісус Христос, з’їхалися вірячи з усього світу

Тисячі людей прагнуть відчути атмосферу, яка панує в цьому місті.

Сьогодні – перший день Різдва. В Україні його традиційно називають “католицьким”, хоча насправді саме сьогодні народження Христа святкують більшість християнських церков. Тисячі прочан у ці дні їдуть у Вифлеєм, місто, в якому народився Ісус, йдеться в ТСН.19.30.

Вифлеємські дзвони скликають людей на вранішню святкову месу. Першими її служать католики. В одному храмі моляться  прочани з Європи, Америки та Африки і є прихожани з Індії. Вони християни і давно хотіли побувати в місті Вифлеємі, про яке лише читали в Євангелії. «Дякуємо Господу за шанс відвідати це місце, святу землю, дякуємо йому за це», – кажуть дівчина

Черга годин на п’ять для бажаючих зайти в печеру, в якій народився Ісус. Це місце позначене срібною зіркою на підлозі. 2 тисячі років тому тут була печера, в якій місцеві тримали худобу. Згодом над нею побудували базиліку, а потім великий храм. У Вифлеємі Ісус із батьками провів лічені дні, його дитинство та юність минули в Назареті. Але прочани все одно їдуть у Вифлеєм — у місто, в якому сталося диво Різдва. 

Відео

Місце, де народився Ісус: тисячі вірян приїздять у Вифлеєм на Різдво

Люди з усього світу спершу подолали тисячі кілометрів, а 25 грудня ще й годин по 5 провели в черзі для того, щоби побувати на місці, де, власне, й народився Ісус. Там зустріла свято і ТСН.  

У центрі Віфлеєма шумить сучасне життя – готелі, таксі, затори, а на околицях, здається все так само як і 2 тисячі років тому – пастухи пасуть своїх овець. Вечір у Вифлеємі настає швидко – лишень за пагорбами ховається сонце. Прочан з Африки, Європи та Америки пригощають  нехитрими наїдки, якими, певно, 2 тисячі років тому частували молоду матір Марію та її чоловіка, вже немолодого Йосипа.

На площі перед храмом Різдва Христового прочани святкують перший день Різдва.

Кореспондент Олександр Загородний.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *