Новини Польщі: затримали 5 людей, які нажилися на біженцях з України – ТСН, новини 1+1

3-є з 5-ти підозрюваних перебувають під вартою.

У Польщі затримали 5 осіб, серед яких є засновниця популярного кафе у Варшаві. Їх підозрюють у привласненні 39 мільйонів злотих, які призначалися для біженців з України. 

Про це пише польське видання wprost.pl. 

Щецинська прокуратура розслідує діяльність організованої злочинної групи, яка, за даними слідства, ошукала громадськість на 39 мільйонів злотих із коштів, призначених для допомоги біженцям з України. Серед обвинувачених – засновник популярного варшавського кафе.

Агнєшка Л., засновниця популярного варшавського кафе Cafe Kulturalna, за рішенням суду перебуває під вартою. Прокуратура висунула їй та ще чотирьом особам звинувачення у зв'язку з діяльністю організованого злочинного угруповання. Підозрювані звинувачуються в тому, що обдурили державну скарбницю на 39 мільйонів злотих, призначених для допомоги біженцям з України.

“Розслідування стосується шахрайства, використання недостовірної документації та відмивання грошей. Звинувачення для всіх підозрюваних становлять 39 мільйонів злотих”, – пояснила Анна Гавловська-Ринкевич із Регіональної прокуратури в Щецині.

Троє з п'яти підозрюваних перебувають під вартою від травня цього року. Жоден із тих, хто перебуває під слідством, ще не постав перед судом. Звинувачення, висунуті прокуратурою, стосуються, серед іншого, діяльності фонду, головою якого була Аґнєшка Л.

За даними прокуратури, гроші призначалися, зокрема, й на харчування для українських біженців. Кав'ярня Аґнєшки Л. організовує кампанії допомоги біженцям, які рятуються від російської агресії, від самого початку війни в Україні. А до того неодноразово допомагала біженцям з інших країн. У меню були страви, призначені, зокрема, для сирійців і чеченців.

У кафе звинувачення заперечують. Там кажуть, що й далі працюватимуть.

Нагадаємо, в Польщі українець влаштував погоню з поліцією та на смерть збив 21-річну дівчину.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *