Новини Польщі: у Варшаві по вулицях розкидали гроші – ТСН, новини 1+1

Поліція розшукує власників коштів.

У столиці Польщі Варшаві невідомі розкидали вулицею гроші. Коли перехожі кинулись їх збирати – прибула муніципальна варта і забрала знахідку.

Про це пише onet.pl.

Вулдицями одного з районів столиці Польщі невідомі розкидали купюри по 50 і 100 злотих. Жителі Варшави збирали гроші на тротуарі, коли поруч несподівано з'явилася муніципальна варта.

Проїжджаючи вулицею Філдорфа, муніципали помітили жінку, яка нахилилася над газоном і збирала розкидані банкноти. Поруч, на перехресті з вулицею Абрахама, група людей робила те саме. Поліцейські, які патрулювали, вирішили втрутитися.

Вийшовши з машини, правоохоронець підійшов до людей, зайнятих збором грошей, і запитав, що сталося і кому належать розкидані банкноти. Однак ніхто не знав відповідей на ці питання. Гроші просто лежали на траві й асфальті. Як описали це самі охоронці, “перехожі збирали банкноти, як гриби”. Тоді міська варта забрала у людей чужі гроші.

“Таким чином, людина, яка втратила гроші, може звернутися до відділення, “назвати точну суму, яку вона втратила, і пояснити, за яких обставин вона втратила гроші. Після цього він зможе їх отримати”, – пояснив речник варшавської муніципальної поліції.

Нагадаємо, в Польщі голий поліцейський “гарчав” і бігав за дітьми.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *