Не всі країни розуміють, чому Росія має залишити територію України – Подоляк – ТСН, новини 1+1

Михайло Подоляк зазначив, що певні країни продовжують думати, що між Росією та Україною є якісь територіальні суперечки.

На полях саміту в Саудівській Аравії “одним із найскладніших питань” було те, що не всі країни розуміють, чому Росія має покинути території України для завершення війни.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі “Радіо Свобода”.

Подоляк сказав, що “певні країни продовжують думати, що між Росією та Україною є якісь територіальні суперечки”.

“Найскладніше завжди обговорення питання, що Росія має залишити територію України. Деякі країни, не всі, безумовно, які займають проукраїнську позицію від початку цієї війни, все чітко розуміють, а деякі країни продовжують думати, що це питання територіальних якихось нюансів. Мається на увазі, що РФ атакує територію заради цієї території – мова про схід України. Залишити щось Російській Федерації, хоча би маленький клаптик – це буде означати, що війна просто перенесена на наступні етапи”, – заявив радник ОП.

Подоляк пояснив, що “не всі країни розуміються на природі російсько-української війни”. Він заявив, що “перемовини без програшу Росії дискредитують міжнародне право”.

“Деякі країни не глибоко розуміються на цьому конфлікті, більше того – деякі країни продовжують вважати Росію спроможною проводити масштабні воєнні кампанії. Складно пояснити, що якщо ми хочемо фіналізувати саме війну, знайти її фінал, то тоді Росія має програти. Якщо ми хочемо продовжувати війну, і таким чином максимально дискредитувати міжнародне право, то тоді треба про щось домовлятися з Російською Федерацією. Не всі це розуміють, і це найбільш складні питання”, – сказав він.

Подоляк додав, що “обхід санкцій дозволяє постачальникам заробляти більше, аніж вони заробляли, коли торгували з Російською Федерацією напряму”.

“Щодо санкцій: ніхто ж вам не буде казати, що допомагає Росії обходити певні санкції. Це преміальний сегмент, ми отримуємо набагато більше доходу з ось цього обходу санкцій, ніж ми отримували дохід, коли напряму торгували з РФ. Це складно, тому що ніхто це не визнає, але ці теми також присутні при обговореннях”, – розповів політик.

Нагадаємо, Росія обходить санкції двома шляхами: легально і нелегально. Наприклад, нелегальний полягає в тому, що РФ постачає за низькими цінами нафту, наприклад, до Китаю, до Індії, де вона переробляється і вже, як легальний продукт, постачається до ЄС.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *