Главная » В Світі » Нардеп назвала фактор для зростання України в рейтингу Doing Business

Нардеп назвала фактор для зростання України в рейтингу Doing Business

Підвищить рейтинг України в Doing Business може європейська методологія RAB-тарифів, вважає Буймистер.

 

Для успішного залучення інвестицій в Україну та зростання країни в рейтингу Doing Business потрібна правильна методологія стимулюючого тарифоутворення, а не та, яку пропонує регулятор НКРЕКП. Таку думку озвучила народний депутат Людмила Буймистер на засіданні комісії напередодні.

 

“Якщо ми хочемо залучити інвестиції в цю галузь, потрібні інші рішення. Не так, що “ми приймемо, а потім подивимося, як воно буде працювати”. Будь-який інвестор робить розрахунки на 15 років, і йому важливо знати, що він отримає свої інвестиції, і що нічого не зміниться в гірший бік. Ми сьогодні в Doing Business займаємо далеко не перше місце, і навіть не в першій сотні поки, на жаль. А саме розподільні мережі є таким ключиком, який відкриє нам двері в тому, щоб ми рухалися вгору в Doing Business”, – говорить Буймистер.

 

Вона вважає, що рішення НКРЕКП про регулюючий тариф для обленерго не будуть зрозумілі інвесторам.

 

“Інвестиції тільки тоді прийдуть, якщо будуть зрозумілі умови, а інвестор зможе порахувати, коли він поверне свої інвестиції. При нинішніх пропозиціях НКРЕКП це неможливо”, – впевнена нардеп.

 

Нагадаємо, напередодні регулятор затвердив параметри переходу на стимулюючий тариф для обленерго, який неодноразово критикували представники ринку, в тому числі через неможливість залучати інвесторів.

 

 

 

Новости от Корреспондент.net в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*