На скаутську базу: Пластуни з України поїхали до Польщі » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » На скаутську базу: Пластуни з України поїхали до Польщі

На скаутську базу: Пластуни з України поїхали до Польщі

Інформацію про від’їзд зі Львова до Республіки Польща близько трьох сотень пластунів із Львівської, Київської, Харківської, Одеської та інших областей, оприлюднив вчора, 13 серпня, на своїй ФБ-сторінці керівник Львівської обласної військової адміністрації.

У дописі Максима Козицького зазначено, зокрема, що у Польщі у пластунів будуть повноцінні заняття та навчання у національно-патріотичному напрямі – на скаутській базі. «Це також можливість розповісти правду про російсько-українську війну якнайбільшому числу свідомих людей», – наголошує керівник ЛОВА.

Під час таборування діти самі готуватимуть собі їжу, пратимуть речі, в’язатимуть таборові споруди і навчатимуться жити у взаємодії з природою та іншими учасниками таборів.

ЛОВА всіляко підтримує цю ініціативу й допомогла з організацією транспорту уже для 16 таких таборів у Польщі (скаутські бази в Насічному та Семянах).

«Цьогоріч понад 1500 дітей мали змогу поїхати таборувати за кордон, де знайшли нових друзів, з якими активно проводили час та навчались. Але головне для нас те, що діти популяризують Україну, розповідають про неї та її Героїв», – зазначають у ЛОВА. І додають, що «Пласт» цього року зміг організувати та провести 35 таборів за кордоном, зокрема у Словаччині та Німеччині.

Місце для проведення таборів «Пласту» у Польщі допомогли організувати тамтешні скаути.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»

Фото з ФБ-сторінки Максима КОЗИЦЬКОГО

ЄвропаЄСЖиттяСуспільство

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*