На саміті НАТО у Вільнюсі делегація США розлютилася на Зеленського: коментар Держдепу

Представниця Держдепартаменту США підкреслила, що в Америці ставляться із розумінням до заяви Зеленського.

Педставниця Держдепартаменту США Андреа Калан прокоментувала інформацію, що на саміті НАТО у Вільнюсі делегація США нібито розлютилася на Володимира Зеленського через його критику в бік НАТО. Вона запевнила, що відносини між Україною та США міцні, як ніколи.

Про це в ефірі Радіо Свобода сказала офіційна представниця Держдепартаменту США Андреа Калан.

Вона підкреслила, що в Америці ставляться із розумінням до різкої заяви Зеленського. Вони усвідомлюють, скільки всього він робить, аби захистити Україну від агресії країни-терористки та щоб закінчити війну.

“Була можливість під час зустрічі Зеленського і Байдена за зачиненими дверима обговорити реальну ситуацію. Я можу сказати, що ми дуже гарні друзі та розуміємо одне одного”, – зауважила представниця Держдепу.

Зеленський розкритикував НАТО за невизначеність: реакція світових лідерів

Нагадаємо, в перший день саміту, НАТО, 11 липня,  Зеленський розкритикував Альянс за нерішучість щодо України та неготовність ані прийняти її, ані запросити до НАТО. Також лідеру України дуже не сподобалося, що на саміті партнери обговорюють формулювання без України.

Президент Франції Еммануль Макрон прокоментував заяву Зеленського та підкреслив, що НАТО має більше допомагати Києву. За його словами, багато країн підтримують Україну та застосовують санкції проти країни-агресорки Російської Федерації, а також прагнуть уникнути ескалації й розширення війни.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *