Нічого дивного: російського туриста депортували з Балі за напівоголене фото на священній горі

Йому заборонили в'їзд до Індонезії щонайменше на шість місяців.

Російського туриста депортували з Балі після того, як напівоголене фото, яке він зробив на вершині священної гори, стало вірусним і викликало бурхливі суспільні дебати щодо поганої поведінки туристів на острові.

Про це пише CNN.

24-річний росіянин, ідентифікований балійською імміграційною владою як Юрій Чилікін, був депортований у вівторок, 4 квітня, до Москви через Дубай, йдеться в заяві офіційних осіб, опублікованій у середу.

Російського туриста Юрія Чилікіна депортували з Балі / Фото: instagram.com/chila_brazila

На фотографіях, оприлюднених імміграційною владою, Чилікін був у рюкзаку та з чашкою кави під час супроводу офіцерів міжнародного аеропорту Нгурах-Рай у Денпасарі під час процесу депортації.

«Будь ласка, насолоджуйтеся Балі, дотримуючись правил. Якщо ви вчините порушення, ми без вагань вживемо рішучих заходів», — сказав речник Баррон Ічсан.

Чилікіну також заборонили в'їзд до Індонезії щонайменше на шість місяців через інцидент, додав він.

Чилікін — один із небагатьох російських туристів, які потрапили до заголовків газет через непристойну поведінку на популярному індонезійському курортному острові.

Він опублікував в Instagram свою фотографію, на якій він оголений до пояса на горі Агунг, найвищій вершині Балі та священному релігійному місці. Місцеві жителі, переважно індуїсти, вірять, що гора уособлює бога Шиву, і кожному, хто хоче піднятися на неї, потрібен дозвіл.

Після негативної реакції Чилікін видалив образливе фото зі своєї сторінки, замінивши його відео з вибаченнями.

«Немає виправдання моїм діям. Єдине, що призвело до того, що сталося, це моя особиста необізнаність», — сказав він.  «Агунг — священний символ балійців. Вивчивши культуру і релігію Балі, я зрозумів свою помилку».

Він також детально розповів про «церемонію жертвоприношення богам», яка відбулася 2 квітня. «Я брав участь, наскільки міг, я дотримав свого слова», — сказав він, поділившись, що витратив гроші на церемонію.

«Тепер я спокійний і чистий перед собою. Я зробив усе, щоб виправити цю ситуацію — а іншим показав хороший урок, як не треба поводитися», – сказав Чилікін, додавши, що «готовий» до будь-якого вироку з боку влади.

«Тепер я чекаю на депортацію і сподіваюся, що зможу полетіти до Таїланду на день народження моєї мами», — додав він.

Росіяни: найбільш депортована національність

Найпопулярніший острів для відпочинку в Індонезії став магнітом для тисяч росіян і українців, які прагнуть втекти від жахів війни.

Росіяни складають другу за чисельністю туристичну групу на Балі після австралійців. За даними індонезійського уряду, за перші три місяці 2023 року на острів прибуло понад 43 000 громадян Росії.

Але громадське обурення щодо них зростає, останніми тижнями почастішали скарги на погану поведінку російських туристів, кажуть чиновники.

З 40 іноземних туристів, які були депортовані з Балі в період від січня по квітень цього року, 14 осіб були росіянами, що становить найбільшу групу депортованих іноземців, додали чиновники.

У березні губернатор Балі Ваян Костер закликав уряд Індонезії скасувати візові привілеї для російських туристів, а також українців. «Чому ці дві країни? Тому що вони воюють, тому вони сюди збираються», — сказав Ваян.

Він також оголосив, що іноземцям більше не дозволять орендувати мотоцикли, а також іноземні гості не зможуть працювати на острові без належних віз.

Посол Росії в Індонезії Людмила Воробйова висловила невдоволення його закликом до заборони, заявивши, що більшість росіян поважають і дотримуються законів в Індонезії.

«Звичайно, як і будь-яка національність, є декілька людей, які насправді не дотримуються закону, але я не думаю, що на цьому варто зосереджуватися», — сказала вона місцевим журналістам. «Скасування візи по прильоту для російських туристів — це лише пропозиція, і я сподіваюся, що це не стане проблемою», — додала вона.

Нагадаємо, у США голий чоловік гуляв автомагістраллю та кусав поліцейського за ногу. Трьом чоловікам довелося тримати його за руки та ноги.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *