МЗС Данії та Швеції викликають послів рф через анексію кремлем територій України

1 жовтня, 2022 — 12:25

  • Твіт

Міністерства закордонних справ Данії та Швеції викликають послів рф віктора татарінцева і володимира барбіна на розмову у зв’язку з анексією росією тимчасово окупованих частин Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України. Про це інформує УНН, посилаючись на повідомлення голови МЗС Швеції Анн Лінде у Twiiter та на сайті МЗС Данії.

«МЗС викликало російського посла, щоб засудити незаконну спробу анексії додаткових територій України. Неприпустимі порушення міжнародного права. Підтримка України з боку Швеції є непохитною», — написала Лінде.

«Посла росії в Данії володимира барбіна викликають на розмову в МЗС, яка відбудеться з директором департаменту зовнішньої політики міністерства закордонних справ», — йдеться у повідомленні.

У зв’язку з викликом посла рф глава МЗС Данії Єппе Кофод заявив, що спроби російського диктатора володимира путіна анексувати частини українських територій «є повним божевіллям». Він наголосив, що Данія ніколи не погодиться з прагненнями кремля «змінити кордони України військовою силою».

30 вересня путін затвердив анексію захоплених регіонів півдня й сходу України.

ЄвропаПолітика

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *