Міноборони Білорусі обіцяє всебічну підтримку Росії » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » Міноборони Білорусі обіцяє всебічну підтримку Росії

Міноборони Білорусі обіцяє всебічну підтримку Росії

Міноборони країни обіцяє всебічну підтримку Росії.

У Мінську під час наради міністрів оборони держав-членів Шанхайської організації співробітництва міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що засідання «проходить на тлі різкого ускладнення військово-політичної обстановки». 

Про це пише «БЕЛТ». 

Хренін також звинуватив США і «колективний захід» у здійсненні кроків, які, за його словами, підвищують ризик виникнення нових військових зіткнень.

Міністр заявив, що Білорусь перебуває в епіцентрі протистояння, стала на шлях «всебічної підтримки» країни-агресорки – Росії.

«Ми розуміємо, що Білорусь знаходиться в епіцентрі протистояння. І ми зробили свій вибір – це всебічна підтримка нашого стратегічного союзника, Росії, яка проводить спеціальну військову операцію в Україні, що стала форпостом нав'язаної вкрай агресивної політики і розмінною монетою в руках своїх євроатлантичних кураторів. Водночас Білорусь не відмовляється від властивої їй політики врегулювання будь-яких конфліктів мирним шляхом, відновлення «мостів довіри» і відновлення зруйнованих зв'язків», – заявив Хренін.

Нагадаємо, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував заяву Лукашенка, який у День Незалежності зробив чергову цинічну заяву щодо України. Подоляк зауважив, що після перемоги України з Лукашенком, який побажав Україні «мирного неба», та його прихильниками обговорять усі «відтінки мирного неба над Україною».

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*