Главная » В Світі » Міністри фінансів країн ЄС вирішують, як рятувати економіку під час коронавірусу: хто і що пропонує – коронавірус у Китаї

Міністри фінансів країн ЄС вирішують, як рятувати економіку під час коронавірусу: хто і що пропонує – коронавірус у Китаї

У Брюселі планують ухвалити план виходу з карантину.

Міністри фінансів країн ЄС вже три дні шукають рішення, як рятувати європейську економіку у часи коронавірусної інфекції. Що пропонують країни-члени Євросоюзу — у сюжеті ТСН.19:30.

Італія та Іспанія, за підтримки Франції, пропонують на всіх розділити втрати через коронавірус. Німеччина, Нідерланди, Австрія та Фінляндія — так ділити не хочуть. Саме тому рішення немає.

Низка країн вже готуються знімати обмеження — це Фінляндія, Чехія, Австрія, Нідерланди, Данія. Навіть Іспанія і Італія думають повертатися до нормального життя наприкінці кінця місяця.

Загальних рекомендацій, як виходити з карантинів, у Брюсселі не ухвалили поки що. Національні уряди налаштовані категорично – це питання вони вирішуватимуть самі.

Відео

Понад 190 мільйонів євро отримає Україна від Євросоюзу у зв'язку з пандемією коронавірусу

Програму допомоги країнам-партнерам затвердила Єврокомісія. А от хто, коли та як у Європі має знімати карантин – питання відкрите. Плани президентки Єврокомісії затвердити це у Брюсселі розлютили національні уряди європейських країн. Чи готові європейці знімати потроху карантин – у сюжеті. Більше про коронавірус

Тому Єврокомісія ухвалила інші рекомендації. Приміром, як використовувати мобільні додатки для смавтфонів, щоби вивчати контакти і контролювати самоізоляцію. Принцип схожий на український додаток “Дій вдома”.

Насправді, влада ЄС в Брюсселі все ж намагається бути в Європі об’єднуючим елементом під час цієї кризи, коли багато хто — сам за себе. Приклад показує Європарламент: людей, які не мають, де жити, пустять до приміщень парламенту у Брюсселі, у Страсбурзі і в Люксембурзі.

Слід зауважити, що Євросоюз своїм партнерам виділить 15 мільярдів євро. Так ЄС хоче посилити боротьбу із вірусом за межами Європи, щоби не дати йому повернутися.

Григорі Жигалов. 

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*