Миколаївський глиноземний завод зазнає потужної рейдерської атаки за участю активістів, експертів, суддів, заявляють на підприємстві.
Працівники Миколаївського глиноземного заводу звернулися до керівництва України із проханням втрутитися в ситуацію зі спробою рейдерського захоплення підприємства. Як повідомляє прес-служба МГЗ в четвер, 19 серпня, листи було направлено Президентові, Прем’єру, Генпрокурору, голові МВС і нардепам.
Повідомляється, що під колективним зверненням підписалися більш як дві тисячі осіб.
На МГЗ заявляють, що працюють повністю в рамках закону, але Завод зіткнувся зі спланованою рейдерською атакою.
Зокрема, на підприємстві назвали кілька фактів спроби захопити завод. Найперше це дії посадових осіб Заводського районного суду і використання недійсної експертизи активістами організації Стоп Шлам. На підприємстві відзначають, що із приводу цих фактів уже ведеться слідство.
“Тому можемо констатувати, що Миколаївський глиноземний завод зіткнувся з потужною і добре спланованою рейдерською атакою, в якій злагоджено діють “активісти”, юристи, експерти, судді і т.д. Зараз усі вони – фігуранти кримінальних проваджень. Але продовжують тиснути через вуличні акції, поширення недостовірної інформації в ЗМІ і введення в оману представників влади”, – йдеться в повідомленні.
У цьому зв’язку на МГЗ побоюються, що робота великого промпідприємства Миколаївської області може опинитися під загрозою.
“Зупинка МГЗ неминуче призведе до соціального вибуху в регіоні. Адже завдяки Заводу стабільний дохід отримує майже 10 000 робітників і членів їхніх сімей, поповнюються бюджети різних рівнів і реалізуються десятки соціальних проектів громадських організацій та місцевої влади”, – йдеться в повідомленні.
У цьому зв’язку працівники Заводу просять владу втрутитися в ситуацію та не допустити зупинки підприємства.
Нагадаємо, наприкінці травня громадська організація Стоп Шлам повідомила, що суд зобов’язав Миколаївський глиноземний завод відшкодувати моральну шкоду 1 279 асоційованим членам організації в розмірі 9,2 млрд гривень. У вересні має бути розгляд апеляції, яку подав МГЗ.
Працівники Заводу влаштовують мітинги, вони вимагають скасувати рішення. За їхніми словами, такий штраф повністю зупинить роботу підприємства.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Читайте Korrespondent.net в Google News
Источник: www.ua.korrespondent.net