Медведєв влаштував чергову істерику через «чорний список» росіян у Молдові

Голова Радбезу РФ попросив у грубуватій формі президентку країни Маю Санду і прем'єра Речана "поважати" вигаданий "суверенітет" окупованого Росією Придністров'я. 

Поплічник російського диктатора Дмитро Медведєв влаштував чергову істерику. Цього разу через «чорний список» росіян, яким Молдова заборонила в'їзд до країни, зокрема на «бан» Кишинева Володимиру Путіну.

Про це він написав у своєму Telegram.

Там голова Радбезу РФ назвав прем'єра Молдови Доріна Речана, який раніше оголосив про рішення уряду, «загадковою істотою». Крім того додав, що російське керівництво у Молдову найближчим часом не збирається. А опісля назвав Молдову країною, яка не  існує. 

«А по-друге, і країни такої вже немає. Місцеві начальники її продали Румунії, ставши зрадниками своєї Батьківщини. І з ними немає сенсу ні про що розмовляти. Нехай з ними народ розбирається. І вирішить, нарешті, хто вони — молдовани або румуни», — розмріявся одіозний політик. 

Після шквалу образ Рупор Кремля попросив у грубуватій формі президентку країни Майю Санду і прем'єра Речана «поважати» вигаданий «суверенітет» окупованого Росією Придністров'я. 

Раніше Медвєдєв пригрозив провести «парад» Росії у Берліні, а Британію втопити у «морській безодні».

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *