Медведєв розповів про «зубожіння німців» без газу РФ і обізвав Шольца «ліверною ковбасою»

За словами Медведєва, Німеччина через санкції проти Москви нібито сама зазнає збитків.

Заступник секретаря Радбезу Росії Дмитро Медведєв обізвав німців «фріцами» через відмову від російських енергоносіїв і заявив про появу нового «фюрера». Не забув кремлівський посіпака і про канцлера Німеччини Олафа Шольца, обізвавши його «ліверною ковбасою».  

Про це Медведєв написав у Telegram. 

Так, за «підрахунками» Медведєва, до «кінця цього року загальні збитки для економіки ФРН можуть досягти трьохсот мільярдів доларів».

«Рік з гаком «фріци» тільки й робили, що займалися витонченим садомазохізмом. Зарозуміло, скрививши рило, відмовилися від російських вуглеводнів, завдяки яким їхня економіка могла успішно розвиватися. Який головний результат шаленої антиросійської танців «фріців» під вашингтонський бубон? Гаманці німецьких громадян вже серйозно схудли, понад 50 відсотків населення виступає за відставку кабінету «ліверної ковбаси» Шольца», — заявив Медведєв.

За словами заступника секретаря Радбезу РФ, незабаром провідні німецькі профспілки «у грубій формі вимагатимуть підвищення зарплат, бізнесу доведеться йти з простягнутою рукою до держави, а все це призведе до появи нового «фюрера». 

«Ось тоді відродяться мрії про четвертий рейх і новий «фюрер» замість імпотентів зі «спільноти ліверної ковбаси». Тим більше що навколо Німеччини, яка ще поки що гавкає, але слабшає, сформувалася зграя верескливих шавок, які постійно хочуть жерти. Типу Польщі та її прибалтійських прихвоснів. І якщо вони не отримають свіжої їжі у вигляді українських земель, то безжально загризуть свого старого ватажка», — підсумував поплічник Путіна.

Нагадаємо, Дмитро Медведєв після атаки невідомих безпілотників на Кремль заявив, що президента України Володимира Зеленського потрібно вбити.

Володимир Зеленський під час брифінгу в Гаазі прокоментував слова Медведєва.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *