Маск назвав віддалену роботу морально неправильною, ТСН, новини 1+1

Мільярдер вважає, що "дистанційка" ображає тих працівників, хто повинен з’являтись на робочому місці щодня.

Американський мільярдер і винахідник, засновник компанії SpaceX і Tesla Ілон Маск важає дистанційну роботу «морально неправильною», адже представники багатьох інших професій собі цього дозволити не можуть.

Про це він розповів у інтерв'ю CNBC, передає Bloomberg.

Маск заявив, що віддалена робота знижує продуктивність, а також надсилає неправильні сигнали працівникам заводів та іншим робітникам, які не мають можливості перейти на «дистанційку».

«Люди будують автомобілі, обслуговують автомобілі, будують будинки, ремонтують будинки, готують їжу, роблять усі ті речі, які люди споживають. Безглуздо припускати, що вони мають ходити на роботу, а ви ні. Це не просто річ у продуктивності, я вважаю, що це морально неправильно», — сказав мільярдер.

Працівників сфери ІТ Маск назвав «ноутбучним класом, який живе у ла-ла-ленді».

Маск — противник «дистанційки»

Зазначимо, що Ілон Маск — рішучий прихильник політики повернення на роботу з дистанційки. Минулого літа висунув ультиматум співробітникам Tesla, вимагаючи від них проводити в офісі мінімум 40 годин на тиждень.

Після купівлі Twitter, Маск у першому ж листі співробітникам повідомив про заборону віддаленої роботи. Раніше компанія дозволяла персоналу працювати віддалено з будь-якого місця. Багато співробітників було переведено на цей режим роботи на початку пандемії. Тоді ж Twitter запровадив щомісячний вихідний день для всієї компанії. Маск після покупки компанії скасував цей додатковий «день відпочинку».

Згодом стало відомо, що мільярдер змушує працівників Twitter буквально жити на роботі і навіть влаштував спальні місця для співробітників.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *