Лукашенко не слухає Путіна та хоче використатити вагнерівців у власних цілях – ТСН, новини 1+1

"Вагнерівці" активно заходять в усі силові структури Білорусі, зауважили у ЦПД.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко та російський диктатор Володимир Путін переслідують власні цілі щодо “вагнерівців” у РБ.  

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.

“Лукашенко розраховує, що “вагнерівці” посилять гарантії його перебування при владі. А путін сподівається, що найманці “прощеного” пригожина слугуватимуть надійним спостерігачем за поведінкою білоруського диктатора з можливістю втрутитися в ситуацію, якщо щось піде не так – для цього “вагнерівці” активно заходять в усі силові структури РБ”, – сказано у повідомленні. 

У ЦПД вважаю, що те, що відбувається біля кордонів Польщі та країн Балтії, – виклик не лише для Польщі, а й для НАТО загалом. У центрі припустили, що нерішуча відповідь НАТО щодо порушення гелікоптерами Білорусі простору Польщі зіграла на руку РФ.

“Тест на сміливість Альянсу” із зухвалим вторгненням гелікоптерів до Польщі – це не ізольований інцидент, а черговий етап загострення протистояння між рф та НАТО. Готовність кремля до провокацій грунтується на впевненості, що Захід не наважиться на прямий повномасштабний конфлікт НАТО-рф або США-рф. Тому, проліт білоруських гелікоптерів над територією Польщі та накопичення “вагнерівців” у Білорусі, які залишилися без адекватної відповіді Альянсу, дає кремлю чіткий сигнал щодо можливості й надалі безкарно дотримуватися тактики нагнітання напруженості біля кордонів інших країн”, – зазначили у Центрі протидії дезінформації. 

Чи є загроза з боку “вагнерівців”

Нагадаємо, президент Литви Ґітанас Науседа повідомив, що частина “вагнерівців” підійшла до кордону з Литвою. За його словами, така ситуація є дуже зручною для організації провокацій як на польсько-білоруському, так і на литовсько-білоруському кордонах. Кількість “вагнерівців” у Білорусі може зрости до 10 тисяч.

Тим часом у Сполучених Штатах Америки заявили, що наразі не бачать загрози на польсько-білоруському кордоні через розташування на території РБ найманців ПВК “Вагнер”. Речник Пентагону генерал Пет Райдер наголосив, що США уважно стежать за діями російських найманців.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Польща і Литва в небезпеці! “Вагнерівці” близько! Путіну – новий ордер на арешт!

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *