Китайський дипломат поставив під сумнів суверенітет пострадянських країн: у МЗС Естонії вимагають пояснень

Посол Китаю у Франції Лу Шає під час свого інтервʼю поставив під сумнів суверенітет колишніх радянських країн.

Міністерство закордонних справ Естонії викликає посла Китаю через заяву китайського дипломата у Франції, який поставив під сумнів суверенітет пострадянських країн.

Про це повідомив міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна.

У пʼятницю, 21 квітня, посол Китаю у Франції Лу Шає під час свого інтервʼю поставив під сумнів суверенітет колишніх радянських країн.

Міністр закордонних справ висловив жаль через таку позицію китайського дипломата.

“Сумно, що представник Китайської Народної Республіки дотримується таких поглядів. Така позиція незрозуміла”, – сказав він.

Зазначимо, що посол Китаю у Франції Лу Шає заявив у інтерв’ю, що колишні радянські країни “не мають ефективного статусу в міжнародному праві”, оскільки немає міжнародної угоди, яка б матеріалізувала їхній статус суверенної країни.

Крім того, на питання, чи вважає він Крим частиною України, посол заявив, що “це залежить від того, як ви сприймаєте проблему”, додавши, що “це не так просто”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ КНР Цінь Гань заявив, що у питаннях війни Росії в Україні, яку в Пекіні вперто називають “українською кризою”, виступають за переговори. Що більше — у КНР “не нагнітають ситуацію”.

Крім того, ми раніше інформували, що міністр закордонних справ Китаю Цинь Ган заявив, що територія по обидві сторони Тайванської затоки належить КНР.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *