Китай все більше розходиться із РФ у тому, як має закінчиться війна в Україні – ISW, ТСН, новини 1+

Кремль стає незадоволеним постійними зусиллями Китаю просувати свій мирний план на міжнародних форумах, зауважали в ISW.

Американські аналітики вважають, що Китай незацікавлений у “безмежному партнерстві” із Росії і все більше розходиться із Кремлем у тому, як повинна закінчитися війна в Україні.

Про це йдеться у свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW). 

“Переговори між міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим і директором Комуністичної партії Китаю управління Центральної комісії у закордонних справах Ван І після участі Китаю в мирних переговорах у Саудівській Аравії свідчать про те, що Китай все більше розходиться з Росією щодо запропонованого врегулювання для припинення війни”, – зазначили аналітики. 

В ISW звернули увагу, що у МЗС Росії та Китаю по-різному відобразили розмову Лаврова і Вана. 

“У російському МЗС повідомили, що Лавров і Ван “торкнулися низки “гарячих” регіональних тем, включаючи українську кризу”, а в МЗС Китаю повідомили, що російська та китайська сторони “обмінялися думками” щодо війни. Опис переговорів у Міністерстві закордонних справ Китаю може свідчити про те, що Кремль стає незадоволеним постійними зусиллями Китаю просувати свій мирний план на міжнародних форумах, що узгоджується з попередніми оцінками ISW про те, що Китай незацікавлений у “безмежному партнерстві” із Росією, як хоче Кремль”, – сказано у повідомленні.

Раніше в ISW повідомляли, що саміт у Саудівській Аравії показав тріщину у відносинах Китаю та РФ.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Припинення вогню і переговори! Інсайди саміту в Саудівській Аравії

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *