Китай вперше проголосував за резолюцію ООН, у якій Росію названо агресоркою

Загалом резолюцію підтримали 122 країни. 

Китай проголосував за резолюцію ООН, у якій Росію названо країною-агресоркою. Подію прокоментував постійний представник України в Організації Обʼєднаних Націй Сергій Кислиця, зазначивши, що спроба РФ зняти згадку про агресію щодо України провалилася.

Про це Кислиця написав у Twitter.

«Генасамблея 122 голосами «за» і 5 голосами «проти» ухвалила резолюцію про співпрацю ООН та Ради Європи. Cпроба РФ зняти згадку про агресію щодо України провалилася», — написав він.

ГенАсамблея 122 голосами «за» і 5 голосами «проти» ухвалила резолюцію про співпрацю ООН та Ради Європи @coe . Спроба рф зняти згадку про агресію щодо України провалилася в ГА. Проти резолюції проголосували 5 відомих борців з правами людини — рф, Білорусь, Нікарагуа, Сирія, КНДР https://t.co/BuKoYyP4hT pic.twitter.com/raXtZBHBoL

— Sergiy Kyslytsya (@SergiyKyslytsya) April 26, 2023

Загалом резолюцію підтримали 122 країни, серед яких і ті,що вважають дружніми Росії, наприклад, Казахстан і Вірменія, Індія та Бразилія.

Раніше писали про 4 ключові країни, які прагнуть уникнути посилення протистояння між США, РФ і КНР. Йдеться саме про Індію, Бразилію, Пакистан і Єгипет.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *