Кіберспортивна організація вперше в історії вийде на IPO та здійснить продаж своїх акцій – новини кіберспорту

Данська компанія планує здійснити це 9 грудня.

Данська кіберспортивна організація Astralis планує вийти на IPO – вперше в історії кіберспорту.

Про це повідомляє Bloomberg.

Читайте також:

Українські кіберспортсмени перемогли в турнірі з Counter-Strike у Копенгагені

Зазначається, що компанія розмістить свої акції на біржі Nasdaq First North Growth Market Denmark у Копенгагені 9 грудня. Власники компанії планують залучити від 18 до 22 мільйонів доларів інвестицій.

«Ми вважаємо, що сьогодні закладається фундамент деяких з найбільш цінних і знакових брендів на 10 років… У цьому плані ми також зобов'язані допомогти навчити ринок через постійний високий рівень інформації», — зазначив виконавчий директор організації Ніколай Ніхолм.

Він вважає, що успішний вихід на IPO може стати критерієм для майбутніх подібних речей та виходу кіберспорту на новий рівень.

Кіберспортивна організація Astralis представлена у кількох видах кіберспорту, однак найуспішніше – у Counter-Strike. Її склад неодноразово ставав чемпіонами світу, а кілька гравців є найбагатшими кіберспортсменами у цій дисципліні.

Відео

Шалені гроші за гру за комп’ютером: в Україні набирає обертів кіберспорт

Восени в Дніпрі пройде чемпіонат України з призовим фондом в 1 мільйон гривень. Їх отримає команда з 5 осіб, яка стане найкращою. Як відрізнити – ваша дитина ігроман чи майбутній мільйонер – розбиралася ТСН.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *