Керівник штабу оборони Великої Британії назвав РФ «безглуздою» державою, росіяни обурені

У Лаврова вимагають пояснень слів генерала армії Її величності.

В одній із програм на британському телеканалі BBC і в статті у газеті The Sunday Telegraph начальник штабу оборони Великої Британії генерал Нік Картер різко відгукнувся про дії Росії на міжнародній арені. Це викликало обурення представників російського дипломатичного корпусу.

У коментарі посольства РФ у Лондоні називається провокаційний заголовок матеріалу газети «Безглузда Росія може випадково почати нову війну», а висловлювання генерала в ній охарактеризовані «безвідповідальними». «Генерал Картер свідомо намагався створити у глядачів і читачів враження, ніби впроваджувана Росією політика може привести до збройної конфронтації з Великою Британією», — вважають російські дипломати.

Читайте також:

"Слава Україні!": Британські політики на чолі з прем'єром Джонсоном привітали Україну з Днем Незалежності

Офіцерові також закидають підтримку тез про стан кібервійни з Росією, спроби підриву російськими ботами демократії, внесення розбрату в суспільство Великої Британії тощо. «Розглядаємо подібні висловлювання, які прозвучали з вуст найбільш високопоставленого британського військовослужбовця, як ущербні та безглузді», — наголосили в посольстві. Там також вважають послідовним процес «культивування у Великій Британії образу Росії як ворожої держави».

Своєю чергою, кремлівські дипломати закинули британцям «провокативні дії» в Сирії та зажадали від міністерства закордонних справ Великої Британії роз’яснень щодо того, «наскільки заяви Картера відповідають офіційній позиції уряду Сполученого Королівства».

Днями повідомлялося, що в Лондоні розгорівся політичний скандал навколо доповіді про можливе втручання Росії в британську політику. Уряд Бориса Джонсона звинувачують у навмисній затримці виходу документа напередодні дострокових парламентських виборів. Тим часом сайти британської Лейбористської партії зазнали хакерської атаки за кілька тижнів до парламентських виборів, їх намагалися вивести в офлайн.

Відео

Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

За даними контррозвідки, російське угрупування під назвою "Турла" зламало іранську хакерську систему.  І вже під їхнім прикриттям здійснювало кібератаки на інші країни, шпигувало за державними структурами, крало документи та бази даних. Таким чином зловмисники хотіли коїти злочини під іменем іншої держави.    

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *