Катастрофа під Тегераном: розмір компенсацій жертвам авіакатастрофи залежатиме від перемовин Ірана з Україною

Літак був застрахований українською компанією.

Представники Ірану і України обговорять розмір компенсацій сім’ям жертв авіакатастрофи пасажирського літака МАУ.

Про це повідомив очільник відділу розслідування подій організації цивільної авіації Ірану Хасан Резайфар, передає IRNA.

“Оскільки катастрофа українського літака не рядовий випадок, виплата компенсацій залежить від домовленостей Ірану і України”, – заявив Резайфар.

Він зазначив, що літак був застрахований українською компанією. При цьому чиновник додав, що збиток, заподіяний місцевим будівлям та іншим об’єктам, повинна покривати страхова компанія.

Більше про: Авіакатастрофа рейсу PS752 під Тегераном

  • Парламент Ірану встав на захист Корпусу вартових Ісламської революції, який збив літак МАУ
  • З Ірану хочуть вислати британського посла, якого незаконно затримали на мітингу
  • В Ірані створили робочу групу для допомоги родинам загиблих у катастрофі Boeing МАУ

Як повідомлялося, офіційний Іран заявив, що ракета “земля-повітря” збила літак МАУ рейсом “Тегеран-Київ”, на борту якого загинуло 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. В офіційній заяві йдеться про те, що трагедія сталася через “людський фактор”. Літак помилково сприйняли за ворожий об’єкт після того як він повернув у бік військового центру Корпусу вартових Ісламської революції. За кілька годин до катастрофи іранські військові обстріляли дві військові бази США на території Іраку.

Президент Ірану Хасан Роухані назвав трагедію “непрощенною помилкою” і заявив, що країна продовжить розслідування катастрофи українського літака. Своєю чергою лідер України Володимир Зеленський сказав, що Україна чекає від Ірану повного визнання провини у збитті літака МАУ, проведенні розслідування та поверненні тіл загиблих.

Нагадаємо, вранці 8 січня у столиці Ірану Тегерані розбився український пасажирський літак авіакомпанії МАУ, який виконував рейс “Тегеран-Київ”. На борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, ніхто не вижив. Увесь екіпаж, а також два пасажири були громадянами України. Відомо, що на рейс зареєструвалося 169 пасажирів, втім, двоє людей так і не сіли на борт літака.

До Ірану вирушив борт авіації ЗСУ із 45 фахівцями різних галузей, які будуть залучені до з’ясування обставин катастрофи літака авіакомпанії МАУ. На час встановлення обставин авікатастрофи всі українські авіакомпанії тимчасово припинять польоти у повітряному просторі Ірану.

Плейлист
17 відео

Падіння літака МАУ під Тегераном. Головне

Вранці 8 січня у столиці Ірану Тегерані розбився український пасажирський літак авіакомпанії МАУ, який виконував рейс “Тегеран-Київ”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *