Каспаров грає в шахи майже так само добре, як мій iPhone, але в іншому він ідіот: Маск відповів на критику

"Вартість величезна, але Україна оплачує цю ціну. Тож чому люди сидять у комфорті своїх особняків у Кремнієвій долині й розповідають Україні, як вести свої власні справи", — саме так російський шахіст прокоментував роздуми підприємця щодо війни Росії проти України.

Ілон Маск назвав ідіотом і йолопом шахіста Гарі Каспарова, який раніше сказав, що «мирний план щодо домовленості Росії з Україною» мільярдера — це «моральний ідіотизм і геополітична сліпота».

Критику Каспаров висловив в інтерв’ю CNBC, а відповів шахісту глава Tesla у своєму Twitter.

«Хоча Каспаров справді грає в шахи майже так само добре, як мій iPhone, в іншому він ідіот. У мене немає ні будинку, ні особливо особняка, йолоп», — написав Маск.

While it’s true that Kasparov is almost as good at playing chess as my iPhone, he is otherwise an idiot

— Elon Musk (@elonmusk) October 24, 2022

Раніше російський шахіст і політик Гаррі Каспаров заявив, що американський бізнесмен пропускав уроки з історії, якщо він запропонував мирно закінчити конфлікт з Росією.

Нагадаємо, американський підприємець Ілон Маск запевнив, що компанія SpaceX не відключить термінали Starlink в Україні навіть якщо Пентагон відмовиться надавати фінансування.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров подякував Маску в соціальній мережі. Він підкреслив, що така підтримка Україні під час війни надзвичайно важлива.

«Попри усі розмови про фінансування ви підтвердили мені, що в будь-якому випадку забезпечите роботу Starlinks в Україні. Для України це було надзвичайно важливо. Ми вдячні вам!» — відповів Федоров.

Раніше Маск заявив, що його компанія SpaceX відкликала звернення до Пентагону щодо оплати роботи Starlink в Україні. У вересні компанія американського підприємця звернулася туди з проханням взяти на себе фінансування супутникового зв’язку.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *