Кадиров розповів детективну історію про повернення юлюбленого скакуна Зазу

За його словами, "брати чеченці" проявили чудові "циганські якості", вкравши Зазу "не віддавши грошей".

Очільник Чечні Рамзан Кадиров заявив, що після 9 років на відстані нарешті возз'єднався зі своїм скакуном Зазу.

Про це йдеться на Kadyrov_95, пише «Уніан».

«Дон-дон» зустрівся зі своїм конем та розповів детективну історію про розбірки з українськими спецслужбами, які, за його версією, «викрали» Зазу.

«Все позаду. І навіть операція із повернення мого Зазу завершилася на нашу користь. Останнього моменту передавання скакуна на кордоні українська сторона або задумала щось поза планом, або щось не поділила між собою», – розповів Кадиров.

За його версією, «брати чеченці» проявили чудові «циганські якості», вкравши Зазу «не віддаючи грошей», тож «гроші залишилися у нього, а Зазу сам прийшов».

«І правильно зробили! Конокради з СБУшників відмінні, а ось переговорники – ніякі», – заявив Кадиров.

Він також назвав приблизну суму, за яку «придбав» скакуна.

«Скільки років ми не бачилися… Тоді коштував 8-9 млн доларів, а для мене безцінний був. І зараз ні за які гроші я не продам. Те, що вони оцінили його в 18 тис. доларів… вони не розуміють цінності коней. Добре, що вони так його оцінили – легше було домовитися з українськими спецслужбами», – розповів «дон-дон».

Він також додав, що переможе «терористів та сатаністів».

«Усі санкції проб'ємо. Знищимо сатаністів, терористів», – зазначив він.

Кадиров поскаржився, що Зазу в полоні у «вражин» сильно настраждався: його боки та спина вже не такі лощені, як було раніше, під час професійної кар'єри в кінному спорті.

«Хода вже не та, боки і спина не лисніють і не грають на сонці. І це лише перші ознаки, що не пов'язані з віком коня», – перерахував Кадиров. 

«Дон-дон» пообіцяв Зазу життя, немов у султана.

«У нього буде все», – додав путініст Кадиров.

Нагадаємо, очільник Чечні раніше жалівся, що його елітний скакун Зазу від 2014 року, після окупації Криму, утримувався на стайні в Чехії через санкції. Також Кадиров стверджував, що начебто крадіжку інсценували українські спецслужби у змові з місцевими поліцейськими.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *