Жителька Петербурга залишила записку на могилі батьків Путіна — як її покарають

Російська пенсіонерка на суді пояснила, що була під впливом емоцій, коли "просила" покійних батьків президента РФ забрати "виродка і вбивцю" до себе.

Пенсіонерку із Санкт-Петербурга Ірину Цибанєву, яка залишила записку на могилі батьків президента держави-агресорки Володимира Путіна, можуть засудити до трьох років позбавлення волі з відтермінуванням покарання. Таку вимогу оголосило звинувачення під час розгляду справи у Приморському районному суді.

Про це повідомляє Telegram-канал “Ротонда”.

Жінці інкримінують наругу над місцями поховань за мотивами політичної ненависті (п. б. ч. 2 ст. 244 КК РФ).

Згідно зі свідченнями пенсіонерки, вона, подивившись по телевізору новини, злякалася ядерної війни і зробила «необдуманий вчинок»: написала образливу записку та залишила її біля могили батьків президента.

На попередньому засіданні суд переглянув відео з камер Серафимівського цвинтаря. Ірина Цибанєва погодилася, що на кадрах вона фотографує пам'ятники та кладе щось до могили Володимира та Марії Путіних.

Виступаючи в суді, Ірина Цибанєва заявила, що не погоджується з кваліфікацією справи. За її словами, ненависті в її діях не було, були лише спонтанність та емоції.

На початку жовтня 2022 року звинувачена залишила на могилі Володимира та Марії Путіних записку зі словами: «Батьки маніяка, заберіть його до себе, від нього стільки болю та бід, увесь світ молить про його смерть. Смерть Путіну, ви виростили виродка та вбивцю».

Нагадаємо, поліція порушила кримінальну справу проти жительки Санкт-Петербурга через записку, залишену на могилі батьків Путіна.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *