Жителі Кубані поміняли фюрера та просять допомоги у Лукашенка

Репутація Путіна в очах простих росіян після заколоту "вагнерівців" зазнала остаточного краху, і тепер вони шукають нового "царя".

На Кубані жителі станиці Полтавської, в якій продовжує функціонувати полігон для сміття, записали “чолобитну до доброго царя” з проханням вирішити їхні проблеми. Але, як не дивно, вони адресують своє прохання не до Путіна, а до білоруського диктатора Олександра Лукашенка.

Курйозне відео з'явилося у Мережі.

“Григорич, дорогий наш, ми всі бачили, як ти зупинив “марш справедливості” (військовий заколот ПВК “Вагнера – Ред.). Наразі мешканці станиці Полтавська готові піти таким самим маршем на Москву! Неможливо тут жити! Нас просто вбивають! Екологічний геноцид. Батька, рідненький, тільки на тебе надія! Батька, допоможи” – йдеться у зверненні росіян.

Росіяни просять Лукашенка, щоб він доніс їхню проблему до Путіна. Зазначимо, що це відео підтверджує тезу про крах репутації Путіна в очах простих росіян після заколоту “вагнерівців”.

Відео “чолобитної” кубанців до Лукашенка дивіться за посиланням.

Зазначимо, що прізвисько “батька” (білор. – “бацька”) стосовно Лукашенка вперше було використано в середині 1990-х років. Сам він заохочував це і навіть у низці інтерв'ю сам називав себе такою прізвиськом.

Нагадаємо, що власник ПВК “Вагнер” Пригожин 24 червня зупинив свій марш на Москву за 200 км від російської столиці і передумав здійснювати переворот.

Білоруський диктатор Лукашенко заявив, що саме він домовився з Пригожиним і переконав його терористів припинити бунт.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *