Жінка втекла від чоловіка в іншу країну, де за наказом вбила себе та свого сина: що сталось

Вона написала прощального листа перед втечею від чоловіка, в якому вказувала, що не повернеться назад.

У Кенії серед загиблих прихильників культі місцевого проповідника Пола Маккензі Нтенге знайшли тіло стюардеси Беатріс Адженти Чарльз та її 9-річного сина.

Про це пише видання Mirror.

Повідомляється, що Беатріс Аджента Чарльз кілька тижнів тому залишила свою успішну кар’єру стюардеси в Досі (Катар), щоб приєднатися до церкви «Good News».

Повідомляється, що останній раз Бетті бачили її друзі 4 квітня. Місцеві ЗМІ повідомляють, що її 9-річний син також помер від голоду.

Вважається, що лідер культу Пол Маккензі Нтенге переконав своїх послідовників, що вони підуть на небо та «зустрінуть Ісуса», якщо заморять себе голодом.

Сестра загиблої Беатріс Констанс Чао також залишила службу в армії, щоб приєднатися до культу, наразі невідомо, чи жива жінка. Наразі зниклим безвісти вважається їхній брат, який також приєднався до церкви.

Крім того, місцеві ЗМІ повідомляють, що всі вони пішли по стопах батьків, які раніше вчини так само та заморили себе голодом.

Окрім приєднання до церкви, Беатріс продала всі свої речі та віддала всі виручені кошти Маккензі.

Перед тим, як вилетіти до Кенії за квитком в один кінець, вона залишила рукописного листа для свого чоловіка, в якому говорила, що не повертатиметься.

Беатріс Аджента Чарльз

Сам Пол Маккензі був заарештований 14 квітня, після того, як стало відомо про десятки загиблих людей, які за його наказом заморили себе голодом. Маккензі, який заперечує будь-які правопорушення, був відправлений під варту, поки ведеться розслідування. Кенійські ЗМІ повідомляють, що він відмовляється від їжі та води. Представники його культу наразі інформацію не коментують. Голова національної поліції Джафет Куме заявив, що ще 14 членів секти перебувають під вартою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 15 квітня поліція Кенії арештувала проповідника Пола Маккензі Нтенге після того, як виявила тіла чотирьох людей, які, ймовірно заморили себе голодом. Він, нібито, сказав послідовникам поморити себе голодом, щоб «зустрітися з Ісусом».

Пізніше 11 послідовників Пола Маккензі Нтенге були врятовані та доставлені до лікарні, але деякі з них відмовилися від їжі та ліків, заявивши, що вони сповнені рішучості зустріти свою долю.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *