Індія протестувала нову ракету, здатну нести ядерний боєзаряд — новини України

Радіус дії цього снаряду – середній.

В Індії в суботу успішно проведено випробувальний пуск балістичної ракети середнього радіусу дії Agni II. Ракета, здатна нести ядерний боєзаряд, була запущена на дальність дві тисячі кілометрів з полігону на острові Абдул Калам біля узбережжя східного штату Орісса.

Смертоносна зброя: як тестували ядерні бомби

Представники командування стратегічних сил країни повідомили, що Agni II з високою точністю вразила навчальну ціль, котра перебувала в акваторії Бенгальської затоки. Запуск був здійснений з мобільної пускової установки, і був перший для Індії пуск ракети у вечірній час. За подіями стежили два корабля в районі падіння боєголовки в Бенгальській затоці.

Військове командування Індії уточнило, що 20-метрова двоступенева ракета Agni II вагою близько 17 тонн може нести однотонну головну частину. Боєзаряд до неї може бути ядерним. Індія є однією з 8 держав світу, котрі підтвердили володіння ядерною зброєю.

Раніше в МАГАТЕ заявили, що Іран відновив збагачення урану на підземному заводі в місцевості Фордо. Організація фіксує зростання іранських запасів збагаченого урану. У США вже заявили, що розширення діяльності Ірану зі збагачення урану є «великим кроком у неправильному напрямку».

Відео

Новий ракетний договір між ядерними державами пропонують у Німеччині

У Москві заявили, що це сталося за ініціативою американської сторони. Тоді, як у Вашингтоні і у НАТО провину покладають на Росію. В Альянсі заявили — повністю підтримують американське рішення, і обіцяють відповідальну реакцію на ризики, пов'язані з російською ракетою 9М729 . Саме її використання, на думку Вашингтона і НАТО, порушувало умови підписаної у 1987 році угоди.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *