Ядерна загроза: У Росії погрожують відповісти на ядерне посилення НАТО в Європі – Грушко

Країна-агресорка боїться модернізації розташованої в Європі ядерної зброї.

Заступник голови МЗС Росії Олександр Грушко заявив про готовність його держави «вжити заходів» у відповідь на посилення ядерного компонента у військових планах НАТО.

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.

«Росія враховуватиме у своєму військовому плануванні модернізацію ядерних бомб США, розміщених в європейських країнах», – йдеться в заяві.

В РФ побоюються модернізації ядерного озброєння, розташованого в країнах Євросоюзу. 

«Ми не можемо не помічати планів модернізації ядерної зброї, тих бомб вільного падіння, які знаходяться в Європі. США їх модернізують, підвищують їхню точність і знижують потужність ядерного заряду, тобто вони перетворюють це озброєння на «зброю поля бою», тим самим знижується ядерний поріг», – поскаржився Грушко.

Йому також не подобається вимоги з боку США до союзників закуповувати літаки F-35, що є сучаснішими в порівнянні з F-16. Заступник голови російського МЗС також стверджує, що в НАТО нібито додатково ухвалили рішення про збільшення кількості навчань за ядерним сценарієм.

Нагадаємо, напередодні американські ЗМІ повідомили, що США прискорили розгортання точнішої версії своєї основної ядерної бомби на базах НАТО в Європі. Це відбулося на тлі ядерних погроз президента РФ Володимира Путіна. 

Додамо, у президента Польщі Анджея Дуди заявили, що Росія своїм вторгненням до України фактично анулювала пакт з НАТО від 1997 року, який забороняв розміщувати додаткові сили Альянсу у Східній Європі. Тож Польща хоче розмістити на своїй території ядерну зброю НАТО.

Про максимальну загрозу застосування Росією ядерного озброєння попереджають у США

01:08

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *