Хвороба Лукашенка: Затулін розповів, на що хворий диктатор

У РФ вважають, що "Лукашенко потребує відпочинку".

У Росії прокоментували загадкову хворобу самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Там заявили, що він нібито і справді хворий, проте «нічого смертельного у цьому немає». 

Про це пишуть російські пропагандисти. 

Заступник голови комітету Держдуми у справах СНД Костянтин Затулін все ж підтвердив, що Лукашенко хворий, проте встиг заявили, що у цьому «немає нічого страшного». Водночас він відмовився називати захворювання білоруського диктатора. 

«Там нічого такого надприродного немає, це не ковід. Просто людина захворіла. Незважаючи на те, що людина захворіла, вважав своїм обов'язком приїхати до Москви, а потім увечері того ж дня проводив заходи в Мінську. Напевно, потребує певного відпочинку — ось і все», — сказав політик країни-агресорки. 

Хвороба Лукашенка: що відомо 

Чутки про хворобу білоруського диктатора поширились після того, як 9 травня Лукашенко був із перебинтованою рукою. Окрім того, був відсутнім на неформальному сніданку та обіді з іншими лідерами країн СНД.

Білоруський політолог Дмитро Болкунец припускає, що самопроголошеного президента Лукашенка могли отруїти під час візиту до Росії. 

Опозиційні ЗМІ Білорусі пишуть, що диктатор у РФ «міг підхопити якийсь вірус». 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *