Гендиректорка «Дождя» розридалась після гучного скандалу у прямому ефірі

Синдєєва каже, що знає – "українці нам не вибачать", але все ж просить Коростельова повернутися на телеканал.

Гендиректорка телеканалу «Дождь» Наталія Синдєєва закликала повернутися на роботу ведучого Олексія Коростельова, звільненого за слова про допомогу російським мобілізованим.

Свій заклик Синдєєва виголосила у відеозверненні в Мережі.

Кілька днів тому навколо російського телеканалу «Дождь» спалахнув скандал. Коростельов прохопився в ефірі про те, що канал допомагає в оснащенні мобілізованих на війну проти України росіян. Після цих слів Коростельова було звільнено з телеканалу.

В опублікованому 6 грудня ролику заплакана гендиректорка «Дождя» слізно розповідає, як жахливо почувається в останні дні, та називає помилкою звільнення Коростельова.

«Ми за помилку звільнили Льошу. Це було найжахливіше, що ми могли зробити в тій ситуації. Требу було відсторонити Льошу від ефіру, видихнути. Всі ці чотири дні я хочу виправити помилку і сказати: «Льошо, вибач», – йдеться у зверненні Синдєєвої.

«Звісно, багато хто не зрозуміє мене і скаже: «Ну, як же так? На кону – ціна питання всього телеканалу, тому що українці нам не вибачать». А як цьому телеканалу далі жити, якщо ми скоїли підлість? Це, звісно, підлість щодо людини, яка з нами», – додала гендиректорка телеканалу.

Вона назвала слова Коростельова про допомогу мобілізованим помилкою і водночас сказала, що українці «можуть за це нас не вибачити». Проте Синдєєва заявила, що «більше так не може».

Зауважимо, 6 грудня стало відомо, що Латвія анулювала ліцензію на мовлення телеканалу «Дождь». Зауважимо, телеканал вів мовлення в Латвії після повномасштабного вторгнення РФ до України.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *