Генасамблея ООН ухвалила проєкт резолюції щодо виплат Росією репарацій Україні: 14 країн були проти

За резолюцію проголосували 94 країни, проти висловилися 14, ще 73 — утрималися.

У понеділок, 14 листопада, Генеральна Асамблея ООН ухвалила проєкт резолюції про відшкодування Росією збитків Україні, завданих вторгненням.

Відповідне рішення ухвалили під час 11-ї надзвичайної спеціальної сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Документ має назву «Забезпечення засобів правового захисту та репарацій у зв’язку з агресією проти України», підготовлений Україною за співавторства майже пів сотні країн.

За резолюцію проголосували 94 країни, проти висловилися 14, ще 73 — утрималися під час голосування. Серед тих країни, які голосували «проти» — Росія, Білорусь, Сирія, Іран, Зімбабве, Куба, Еритрея, Китай, Малі, Нікараґуа.

У Зеленського відреагували на ухвалення резолюції та запевнили, що Росія «за всі свої злочини заплатить у всіх сенсах, включно з репараціями».

Геноцид Росії проти українців

Від початку широкомасштабного вторгнення Росії увесь світ дізнався про справжню, терористичну Росію. Окупанти на захоплених територіях вчиняли і вчиняють геноцид проти українців.

Латвія закликає створити спеціальний трибунал для розслідування злочинів росіян в Україні. Президент Латвії Егілс Левітс заявив, що міжнародна спільнота повинна створити спеціальний трибунал, який буде розслідувати російські військові злочини в Україні. Він заявив про необхідність дати юридичну оцінку діям росіян в Україні.

Жахи окупації: поліцейські розпочали розслідувати численні російські злочини

01:07

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *