Французький сенат підтримав посилення обмежень для невакцинованих громадян » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » Французький сенат підтримав посилення обмежень для невакцинованих громадян

Французький сенат підтримав посилення обмежень для невакцинованих громадян

Сенат Франції підтримав запропонований урядом законопроєкт щодо посилення заходів боротьби з пандемією коронавірусу.

Новий документ, зокрема, передбачає обов’язкову вакцинацію медпрацівників від COVID-19 і розширення дії так званих «санітарних пропусків» для нещеплених, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на DW.

Під час голосування у верхній палаті французького парламенту в ніч на неділю, 25 липня, документ підтримали 199 сенаторів, 123 проголосували «проти». Тим часом через низку змін порівняно з початковим варіантом проєкту закону Сенат і нижня палату парламенту — Національні збори — ще мають узгодити його остаточний текст, щоб дійти компромісу. Очікується, що це відбудеться 25 липня.

Днем раніше понад 160 тисяч французів вийшли на вулиці десятків міст країни з протестами проти посилення карантинних заходів, зокрема розширення дії так званих «санітарних пропусків», які необхідні нещепленим від коронавірусу жителям Франції. Згідно з цими правилами, для них відвідування ресторанів і посадка на поїзди далекого прямування дозволені тільки при наявності негативного тесту на коронавірус.

В кінотеатрах, театрах і музеях Франції подібні обмеження діють уже з 21 липня: вхід дозволяється лише щепленим, людям, які перехворіли на COVID-19 або пред’явили негативний тест.

Посилені правила діятимуть при режимі надзвичайного стану, у Франції він був продовжений до кінця жовтня. Від обов’язкового тестування будуть звільнені неповнолітні. Крім того, наявність «санітарних пропусків» не буде обов’язковою для відвідування терас ресторанів.

КоронавірусЄвропаПолітикаСуспільство

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*