Естонія скорочує кількість російських дипломатів у Таллінні майже вдвічі

Естонія наказала Росії скоротити персонал посольства у Таллінні.

Естонія повідомила амбасадора Російської Федерації, що РФ має скоротити чисельність власного персоналу посольства у Таллінні до 1 лютого.  

Про це повідомляє пресслужба МЗС Естонії.

Зазначається, що мета рішення – домогтися еквівалентності у чисельності посад у посольстві, а це означає, що кількість розміщених посад у російських та естонських представництвах, що діють у столицях, буде зрівняна.

У результаті цього рішення чисельність персоналу російського посольства має бути скорочена до 8 дипломатичних посад і 15 штатних посад адміністративно-технічного та персоналу, який обслуговує.

«З огляду на те, що співробітники російського посольства не займаються просуванням відносин між Естонією та Росією в умовах загарбницької війни, ми бачимо, що нинішній розмір російського представництва є невиправданим», — заявив міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу.

МЗС Естонії хоче перейти до паритету чисельності представництв від 1 лютого 2023 року. 

«Від початку війни Естонія звела двосторонні відносини з Російською Федерацією до абсолютного мінімуму. Навесні ми закрили консульські представництва Росії в Нарві та Тарту та вислали трьох співробітників російського посольства з дипломатичним статусом, які активно підривали безпеку Естонії та поширювали пропаганду, що виправдовувала військову діяльність Росії», — додав міністр.

Нагадаємо, в МЗС Естонії зробили невтішний прогноз щодо виключення Росії з Радбезу ООН.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *