Експрезидент Молдови Ігор Додон пообіцяв привезти в Гагаузію Путіна

Лідер молдовських соціалістів зробив несподівану заяву під час зустрічі з жителями столиці Гагаузії перед виборами місцевого губернатора.

Колишній президент Молдови, проросійський лідер партії соціалістів Ігор Додон під час поїздки до Гагаузії пообіцяв, що в разі обрання його президентом він привезе до цього автономного утворення російського президента Путіна.

Про це повідомляє молдовське видання Jurnal у четвер, 27 квітня.

Ігор Додон у супроводі чотирьох депутатів-соціалістів прибув до адміністративного центру Гагаузії — міста Комрата — для підтримки кандидата на посаду губернатора автономії Григоре Узуна.

Під час зустрічі з мешканцями гагаузької столиці колишній молдовський президент висловив свою прихильність до цієї автономії і заявив, що завжди особисто приїздив до Гагаузії не менше двох разів на місяць. Він також нагадав гагаузам, які є тюркомовним населенням Молдови, що якось привозив до автономії президента Туреччини Реджепа Ердогана.

“Ви пам'ятаєте, коли я був з Ердоганом? Якщо колись я знову стану президентом, я також повинен привезти до вас Путіна. Путін ще не був у Гагаузії, але ми його привеземо”, — пообіцяв Додон.

Ця дивна обіцянка лідера молдовських соціалістів прозвучала лише через місяць після того, як він відзначився іншою скандальною заявою, пише видання.

На аналогічній зустрічі наприкінці березня цього року Ігор Додон заявив виборцям регіону, що “наші поруч”, маючи на увазі російську армію, яка здійснила вторгнення до України. У відповідь об’єднання українців з Республіки Молдова звернулося із заявою до Генеральної прокуратури, звинувативши його в підтримці та розпалюванні війни, а також у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

Нагадаємо, колишнього президента Молдови Ігоря Додона підозрюють у держзраді, а також у розкраданні грошей на імпорті електроенергії з України.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *