Донора сперми, який став батьком 550 дітей, засудили

Якщо ж чоловік продовжить це робити, то його оштрафують на 100 тисяч євро за кожен випадок.

У п'ятницю, 28 квітня, у Нідерландах суд заборонив здавати сперму донору Джонатану Меєру, який став біологічним батьком щонайменше 550 дітей. Відповідне рішення ухвалили в Гаазькому окружному суді. 

Про це повідомляє агенція Associated Press.

«Я сподіваюся, що це рішення призведе до заборони масового донорства, яку запровадять і в інших країнах. Ми повинні стояти пліч-о-пліч із нашими дітьми та захищати їх від цієї несправедливості», – заявив суддя.

Він зазначив, що законодавство Нідерландів дозволяє донорам сперми стати біологічним батьком максимум 25 дітей від 12 жінок.

Правоохоронці встановили, що Джонатан співпрацював із кількома нідерландськими медичними закладами, а також рекламував свої «послуги» в Мережі. Донор обманював своїх «клієнтів» із різних країн, тому вони навіть не підозрбвали, що чоловік має сотні біологічних дітей. 

Порушника зобов'язали негайно припинити здавати сперму. Якщо ж чоловік продовжить це робити, то його оштрафують на 100 тисяч євро за кожен випадок. 

Нагадаємо, науковці розповіли про небезпечні та небажані мутації сперми під час сексу в космосі. Дослідники NASA попередили, що зачаття дитини в космосі може мати непередбачувані результати.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *