Діти з Львівщини відпочиватимуть у Франції

Сьогодні, 4 серпня, із Головного залізничного вокзалу у Львові на освітньо-оздоровчу поїздку у Францію вирушили 100 дітей – внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій. Відпочиватимуть до 19 серпня у містах Монпельє, Томблен, та Агд. Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної державної адміністрації. 

«У нашій країні – війна, але діти повинні мати хороше дозвілля та бути захищеними від стресових ситуацій», – цитують у ЛОДА заступника керівника Львівської облдержадміністрації Івана Собка.

У повідомленні також зазначено, що ЛОДА звернулася до країн Європейського Союзу з проханням розглянути питання можливості відпочинку та оздоровлення наших діток. Відгукнулись кілька країн, зокрема – Франція. У ЛОДА дякують керівникам муніципалітетів та загалом французькій владі за підтримку українців і готовність допомогти. 

Дітям, що поїхали на відпочинок, – від 8 до 15 років. Їх супроводжують 10 педагогів, які вільно володіють французькою, та медперсонал. 

До Перемишля транспорт організувала Львівська обласна адміністрація. Опісля діти їхатимуть автобусами, що їх забезпечує французька сторона. 

Громадська організація «Тарілка» надала відпочивальникам сухпайки, торговельна марка «Солуки» – воду.

У ЛОДА також повідомляють, що наступного тижня чергова група з дітей та вихователів вирушить зі Львівщини у Хорватію. 

Тетяна КОЗИРЄВА, «День»

Фото з ФБ-сторінки ЛОДА

 

 

Війна Росії проти УкраїниЄвропаЄСЖиттяСуспільство

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *