Діяльність російських і білоруських збройних сил може вказувати на підготовку до ескалації, – Генштаб

Діяльність російських і білоруських збройних сил та силових структур вказує на системну підготовку до ескалації.

Про це заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов повідомив на брифінгу представників Сил безпеки та оборони щодо оперативної інформації на фронті російсько-української війни та безпекової ситуації в Україні.

«Діяльність російських і білоруських збройних сил та силових структур вказує на системну підготовку до ескалації. Так, за наявною інформацією, офіцери збройних сил російської федерації беруть участь в оцінці готовності військових частин Гродненської, Брестської та Гомельської областей республіки білорусь. Загалом сплановано оцінити готовність до приведення у бойову готовність під виглядом тренувань», — сказав Громов.

За його словами, водночас приховані заходи військового характеру, як то переміщення особового складу, озброєння та військової техніки, військові маневри, відновлення та облаштування нових об’єктів військової інфраструктури поєднуються із публічними сигналами влади республіки білорусь про відсутність намірів нападати на Україну. «Але постійні зустрічі військово-політичного керівництва білорусі з представниками робочих колективів формують образ ворога із необхідністю проведення упереджувальних дій проти України та НАТО», — додав він

Як повідомлялося, 24 лютого рф розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.

Війна Росії проти УкраїниСитуація

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *