День Перемоги в Москві 9 травня — чи з’явиться Путін на військовий парад

Недавній запуск безпілотників над Кремлем може бути спробою “внутрішньої фронди” поставити Путіна у безвихідь.

Безпілотники, які начебто здійснили атаку на Кремль, можуть бути підставою для скасування військового параду на Красній площі в Москві. Це також дає можливість президенту РФ Володимиру Путіну не з’являтися на людях.

Таку думку висловив в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua військовий експерт Олег Жданов. 

“Я думаю, що Путіна сховають, тому що двійника розпізнати набагато легше, особливо коли він буде сидіти у світлу частину доби під сонцем, все можна буде розгледіти в деталях — і вушну раковину, і обличчя. Висока якість фотографій може дозволити зробити аналіз схожості обличчя”, — заявив експерт. 

За його словами, поява дронів над Кремлем може мати два пояснення. Перший — це виправдання того, що Путін не піде на парад, а, можливо, і параду не буде. 

Також, на думку Олега Жданова, запуск безпілотників над Кремлем може бути спробою “внутрішньої фронди” поставити Путіна у безвихідь та підвести його до зречення від влади. 

“Росія зараз в такому становищі, що не можна просто віддати наказ і вивести війська з України. Сьогодні треба призначати цапа-відбувайла. Це повинна бути політична фігура вищого рангу. Тому що просто сказати, що Герасимов разом з Шойгу почали СВО і умовили Путіна, в це ніхто не повірить. Тому я думаю, що тут або внутрішня боротьба кланів Росії, або це спланована акція від команди Путіна в плані виправдання того, що, можливо, парад буде скасований або Путін взагалі на ньому не з’явиться”, — зауважив експерт.

Нагадаємо, раніше у Кремлі прокоментували нічну атаку 3 травня по головній резиденції російського диктатора Володимира Путіна, звинувативши Україну, яка нібито завдала удару безпілотниками.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *