Давид де Хеа відбив перший пенальті за 7 років

Іспанський голкіпер перервав невдалу серію і допоміг Манчестер Юнайтед перемогти Вест Хем у Прем’єр-лізі.

Манчестер Юнайтед в матчі 5-го туру англійської Прем’єр-ліги обіграв на виїзді Вест Хем (2:1).

Це могла б бути звичайна перемога, якби не одна обставина – воротар червоних дияволів Давид де Хеа парирував пенальті. Цього іспанцеві не вдавалося зробити з далекого сезону 2014/15. Тоді – 5 жовтня 2014-го року 11-метровий був відбитий в кінці першого тайму.

Цього разу голкіпера не зміг пробити Марк Нобл, який за рахунку 2:1 на користь суперника отримав шанс на 95-й хвилині зрівняти цифри на табло. Але де Хеа відбив його удар.

Також відзначимо феноменальну форму Кріштіану Роналду. Форвард знову не пішов без забитого м’яча. І після повернення в Манчестер Юнайтед забив у кожному з трьох матчів за команду.