Дагестан відвідав двійник Путін — що на це вказує — пояснення ексспівробітника КДБ

Справжній Путін у Кремлі прийняв дівчинку з Дагестану і наговорив багато зайвого.

Після невдалого заколоту Євгенія Пригожина російська пропаганда повідомляла про візит президента держави-агресорки Володимира Путіна до Дагестану. Однак невдовзі господар Кремля сам мимоволі підтвердив, що послав до цього регіону РФ свого двійника.

Такий висновок озвучив у коментарі “24 каналу” ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов. 

За його словами, Путін “попалився”, коли прийняв у Кремлі дівчинку з Дагестану, яка не змогла побачити його у Дербенті, де він демонстрував “єдність з народом”, і дуже засмутилась.

“Ми вперше отримали абсолютний доказ від самого Путіна, що в Дагестані був його двійник. Тому що справжній Путін запевнив на камери, що сам нікуди не виїжджає. А також він зізнався, що його двійник не міг дати 5 мільярдів рублів Дагестану (про передавання цієї суми російському регіону Путін оголосив під час зустрічі з дівчинкою, – ТСН.ua), тому що він не для того туди їздив”, – пояснив Жирнов.

За його словами, справжній Путін вигадав історію про дівчинку, яка не зустрілась з “президентом”, її “запрошення” в Кремль було потрібне лише для того, щоб оголосити про передавання грошей керівництву Дагестану.

“Двійник сказати це в Дагестані не міг. А як він це зробив би? Припустимо, дагестанське керівництво говорить двійнику, що нам не вистачає 5 мільярдів. А двійник дзвонить справжньому Путіну та питає: чи можу я від вас передати гроші?” – наголосив ексспівробітник КДБ.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін намагається повернути свій авторитет у народі після заколоту ватажка ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *